utb

Policisté budou cvičit v budově UTB na Mostní ulici ve Zlíně

Ve čtvrtek 29. dubna 2024 se v době od 8.00 do 15.00 hod. uskuteční cvičení policistů Krajského ředitelství policie Zlínského kraje, a to v prostorách Fakulty managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati na ulici Mostní v centru Zlína.

Na cvičení se budou podílet také strážníci Městské policie ve Zlíně a zaměstnanci fakulty, s nimiž na přípravě celé akce policie spolupracuje.

V tomto čase tedy bude v okolí Fakulty managementu a ekonomiky zvýšený pohyb policejních vozidel. Při cvičení se budou všichni zúčastnění pohybovat uvnitř i v okolí budovy. Žádáme proto občany o respektování jejich pokynů a zároveň děkujeme za ohleduplnost. Vzhledem k tomu, že se jedná o nácvik, nemusí mít veřejnost žádný důvod k obavám.

Do taktického cvičení byly v minulosti zapojeny i další z fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, například Fakulta technologická a Fakulta logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti.