cestovatelská přednáška

Skotsko: Magický sever Velké Británie

Zveme vás na inspirativní přednášku cestovatele Honzy Husáka, který se podělí o své dobrodružství z půlročního pobytu ve Skotsku. Přijďte se nechat unést jeho zážitky ve středu 24. dubna 2024 v 18 hodin do studentského klubu na U7.

Přednášející Jan Husák je vášnivý cestovatel z Valašska. Má rád přírodu, cestování a sport. Vystudoval VŠ v oboru geografie-biologie v ochraně životního prostředí.

Působil v Muzeu regionu Valašsko na Vsetíně. Věnuje se valašské krajině a přírodě, environmentální výchově, zážitkové pedagogice a inovacím výuky.

O přednášce

Zážitky a fotografie z půlročního pobytu v zemi kiltů, dud, vřesu a whisky. Podíváme se do národních parků i na ostrovy, poznáme tajemné hrady a historická města, zažijeme referendum o Skotské nezávislosti i vikingský festival na Shetlandských ostrovech.