opatreni utb

Zrušení výuky na UTB ve Zlíně

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové, vzhledem k mimořádným událostem, které zasáhly Českou republiku, dochází na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně k následujícím změnám ve výuce:

• od pondělí 16. 9. 2024 do neděle 22. 9. 2024 se ruší prezenční výuka a všechny nerozvrhované akce ve všech studijních programech,
  • ruší se mimovýukové akce pořádané UTB ve Zlíně od pondělí 16. 9. 2024 do neděle 22. 9. 2024,
  • výuka v kombinované formě studia ve dnech 20. 9. 2024 a 21. 9. 2024 bude probíhat dle rozvrhu (v případě pokračujících mimořádných událostí budou studenti informováni o možných změnách, a to nejpozději ve středu 18. 9. 2024). – Aktuální info z 18. 9. 2024 k dispozici v příspěvku Výuka v kombinované a prezenční formě studia.

Extra pro zaměstnance a zaměstnankyně:

• v případě, že se budete podílet na odstraňování škod u svého majetku nebo se budete podílet na odklízení škod ve veřejném zájmu, nabízíme Vám po dohodě s přímým nadřízeným placené volno,
  • zaměstnankyně a zaměstnanci, kteří se nebudou schopni kvůli povodním dopravit do zaměstnání, mohou po dohodě s přímým nadřízeným využít možnosti práce na dálku.

Věřím, že společnými silami vše úspěšně překonáme.

Aktuální situaci prosím sledujte na sociálních sítích a webu UTB.

Věříme, že společnými silami vše úspěšně překonáme.

Milan Adámek
rektor