FLKŘ

Druhý ročník soutěže TFA na UTB

Klub požárního sportu UTB připravuje již druhý ročník soutěže TFA (Toughest Firefighter Alive), která se uskuteční 24. září 2024 na Fakultě logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti od 10 hod. Tato prestižní soutěž, která si postupně získává obrovskou podporu mezi nadšenci požárních sportů i studujícími, se stává neodmyslitelnou součástí sportovních aktivit naší univerzity.

Co je TFA?

Soutěž TFA simuluje fyzické a psychické nároky, kterým čelí hasiči při své práci. Účastníci soutěže musí překonávat různé překážky a plnit úkoly, které vyžadují nejen sílu, ale i vytrvalost a taktické myšlení. Závod zahrnuje disciplíny, jako je běh v plné hasičské výzbroji, překonávání bariér, přenášení břemen nebo simulace zásahů u požárů.

Proč se zapojit?

I letos se zaměřujeme na přilákání studentů a studentek z různých fakult UTB. Nejen, že se jedná o skvělou příležitost vyzkoušet si své limity, ale také o šanci ukázat týmového ducha a vzájemnou podporu mezi studenty.

Co je v sázce?

Vítězové letošní soutěže se kvalifikují na akademické mistrovství České republiky v TFA, které se bude konat v říjnu v Ostravě, kde budou moci ukázat své schopnosti na celostátní úrovni.

Přijďte se zúčastnit nebo podpořit své spolužáky! Propozice soutěže

Registrace bude otevřena od 26. srpna do 19. září 2024. Přihlásit se můžete ZDE

Těšíme se na Vás 24. září na FLKŘ!