konference

CrisCon 2024: Do Uherského Hradiště se sjedou odborníci na krize

Město Uherské Hradiště se 11. a 12. září 2024 stane centrem odborníků na krizový a rizikový management. Uskuteční se zde CrisCon 2024 – Klíčová konference o krizovém a rizikovém managementu. Akci pořádá Fakulta logistiky a krizového řízení (FLKŘ) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Na konferenci CrisCon se setkají experti z praxe, akademické sféry i státní správy, aby sdíleli nejnovější poznatky a zkušenosti z oblasti, která je v dnešním turbulentním světě více než kdy jindy aktuální.

Připravenost na krizové situace – v kontextu současné mezinárodní politické scény. Sekce se zaměří na to, jak mohou státy a organizace reagovat na globální výzvy, ať už jde o politické napětí, terorismus nebo jiná rizika, která ohrožují bezpečnost.

Nebezpečí chemických, biologických, radiologických a nukleárních hrozeb – jedno
z nejdiskutovanějších témat současnosti. Jak chránit kritickou infrastrukturu a co se děje na poli technologií, které nám pomáhají minimalizovat rizika spojená s těmito hrozbami? Na tyto otázky se zaměří přední odborníci.

Jednotná třídící karta – efektivní třídění a identifikace postižených osob
při hromadných mimořádných událostech. Na konferenci bude představen návrh nové podoby této třídící karty a budou diskutovány možnosti její implementace.

Vedle těchto klíčových bodů čekají účastníky i další zajímavé přednášky a diskuse, které přinesou pohled na moderní metody krizového managementu a nové přístupy
k řešení mimořádných událostí.

Moc se na CrisCon těším. Věřím, že si účastníci odnesou spoustu cenných poznatků a že konference bude přínosem pro všechny. Zároveň doufám, že si společně užijeme i atmosféru krásného Uherského Hradiště, které nabízí nejen odborný, ale i kulturní zážitek,“ uvedla děkanka Fakulty logistiky a krizového řízení (FLKŘ) Zuzana Tučková.

Konference CrisCon je jedinečnou příležitostí pro všechny, kdo se zajímají o krizový management a chtějí se připravit na výzvy budoucnosti.

Více informací na criscon.cz, kde najdou zájemci také podrobný program.