ocenění

Ateliér Průmyslový design získal 3 ocenění v mezinárodní soutěži BIG SEE Design Awards

Ateliér Průmyslový design Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně získal 3 ceny v prestižní mezinárodní soutěži BIG SEE Design Awards 2024, která každoročně oceňuje ty nejlepší designérské návrhy a realizace z celého světa.

Cenu BIG SEE Product Design Award 2024 – Winner v kategorii Mobility a současně prestižní cenu Grand Prix získal absolvent ateliéru Michal Štalmach za rostoucí dětský bicykl Former realizovaný ve spolupráci se společností Devonic, čímž se zařadil mezi 6 nejlepších projektů roku 2024.

Cenu BIG SEE Product Design Award 2024 – Winner v kategorii Product design obdržel absolvent ateliéru Ondřej Pechal za interiérovou židli Tuta realizovanou ve spolupráci s firmou MMP METAL.